O nas

Witamy na dobrekabarety.pl i zapewniamy, że ta nazwa nie jest przypadkowa.

 

Strona prowadzona jest przez Impresariat Artystyczny Patos, który rozpoczął działalność w 1995 roku. Jego twórcą jest Janusz Rewers – założyciel i członek Kabaretu Ciach

 

Głównym celem impresariatu jest zapewnienie niezapomnianych wrażeń artystycznych na wszelkiego rodzaju imprezach biletowanych, firmowych oraz wydarzeniach plenerowych (zamkniętych i otwartych). W ofercie znajdą Państwo czołówkę kabaretów, solistów i konferansjerów, którzy sprawią, że każde wydarzenie przerodzi się w festiwal dobrego humoru. Ze swej strony, oprócz zapewnienia rozrywki, gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i  doskonałe, osobiste rozeznanie w branży kabaretowej. 

 

Kilka słów o głównym „sprawcy”.

Janusz Rewers to „człowiek orkiestra”, organizacja i udział we wszelakich imprezach artystycznych to jego żywioł.  Od 20 lat aktywnie bierze udział w niezliczonej liczbie wydarzeń, od największych produkcji telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat) poprzez mniejsze kabaretony, spotkania firmowe, aż po kameralne koncerty w domach kultury. Można śmiało powiedzieć, że ma ogromne doświadczenie w branży kabaretowo - estradowej. Oprócz czynnej działalności w kabarecie Ciach, wciela się także w postać Franka Dealey, w serialu improwizowanym „Spadkobiercy” - TV4.

Jako organizator, czy pomysłodawca ma na swoim koncie wiele wydarzeń artystycznych, przy których pełnił znaczące funkcje.

 

 

Oto kilka przykładów:

  • Festiwal Kabaretu w Zielonej Górze – Dyrektor Generalny 5 edycji w latach (2005-2009);
  • „Kabarety nieroby” - TVP3 – producent;
  • Kabaretobranie na żywo z Polsatem, corocznie od 2009 – pomysłodawca, producent, współscenarzysta;
  • menadżer kabaretu Ciach; 
  • Prezes Stowarzyszenia "Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe"(2005 – 2010); 
  • Kabaretowa Scena Trójki Lubuskiego Trójmiasta - organizator i wiele innych.

 

Zebrane doświadczenie pozwala na zrozumienie, a tym samym pogodzenie wymogów Kontrahentów z oczekiwaniami Artystów. 

Jeśli Państwo zechcecie skorzystać z naszej oferty, Impresariat Patos i ja Janusz Rewers  podzielimy się swoim dwudziestoletnim doświadczeniem. 

 

 

Zapraszam do współpracy.