Chyba

Kabaret-Chyba-zdjcie-1
Kabaret-Chyba-zdjcie-2
Kabaret-Chyba-zdjcie

Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i satyry.

Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Dowodem na to jest stała współpraca z Kabaretem Moralnego Niepokoju, która owocuje wspólnymi występami i trasami koncertowymi.

Kabaret Chyba można było zobaczyć przy okazji takich realizacji telewizyjnych jak: 

  • Dzięki Bogu już weekend (TVP2) 
  • Kabaretowa Noc Listopadowa w Tarnowie (TVP2) 
  • Wczasy z Kabaretem w Szczecinie (TVP2) 
  • 10. Sopocka Noc Kabaretowa - Festiwal TOPTRENDY (Polsat) 

Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji. To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce (m.in. Sala Kongresowa, Amfiteatr w Opolu, Opera Leśna w Sopocie, Atlas Arena w Łodzi, Hala Stulecia we Wrocławiu, Ergo Arena w Gdańsku). 

 

Podczas występu Kabaretu Chyba nie sposób się nudzić. Warto samemu się o tym przekonać!

 

Polecamy Kabaret Chyba na imprezy biletowane, wydarzenia plenerowe i eventy firmowe.

 

 

Wiadomości:

 

Pogoda: