Andrzej Grabowski

Andrzej-Grabowski-zdjcie-gaEwne
Andrzej-Grabowski1-zdjecie

Polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Zasłynął również jako konferansjer i kabareciarz – stand-uper obdarzony wielkim talentem komediowym.

 Wykształcenie zdobył w krakowskiej PWST, którą ukończył w 1974 roku. Występuje na scenie Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jest laureatem wielu nagród filmowych. Ogromną popularność zyskał dzięki roli Ferdynanda w sitcomie "Świat według Kiepskich". W 2009 roku z rąk sekretarza stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego odebrał Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".  

Andrzej Grabowski w swym najnowszym programie z ogromnym dystansem i odwagą występuje przed publicznością w całej Polsce. Aktor porusza tematy bliskie każdemu dojrzałemu mężczyźnie. Nie oznacza to jednak, że spektakl ten nie rozbawi młodszej części publiczności. To świetna i inteligentna zabawa pełna aluzji, subtelnych niedopowiedzeń, ale także szczerych i bezpośrednich żartów dla widzów w każdym wieku. 

„Żywot człowieka zabawnego” to cykl opowieści o przygodach nieco niezdarnego pana, który stara się być aktywny, nowoczesny i robi wszystko, aby nadążać za najnowszymi trendami. Wizyta w SPA- jeden z najsłynniejszych monologów aktora, to tylko namiastka tego, co mogą Państwo zobaczyć i usłyszeć podczas spektaklu Andrzeja Grabowskiego.

 

Polecamy Pana Andrzeja Grabowskiego jako artystę kabaretowego na imprezy plenerowe, eventy firmowe, imprezy biletowane.

 

 

Wizyta w sanatorium: